Φωτιστικό Υποβρύχιο LED AQUET660






- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: AQUET660
- EAN: 5208055073641
Περιγραφή
Το υποβρύχιο LED φωτιστικό AQUET660 προσφέρει ψυχρό λευκό φως (6000K) με φωτεινή ροή 450 lumen, ιδανικό για φωτισμό πισινών, σιντριβανιών και διακοσμητικών υδάτινων στοιχείων. Με ισχύ 6W και δέσμη φωτισμού 60°, εξασφαλίζει καθαρό και στοχευμένο φως, αναδεικνύοντας τον περιβάλλοντα χώρο με ένταση και ακρίβεια. Η στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι (SS304) σε συνδυασμό με γυάλινο κάλυμμα προσφέρει υψηλή αντοχή και ανθεκτικότητα. Με δείκτη προστασίας IP68 και βαθμό μηχανικής αντοχής IK10, είναι ιδανικό για απαιτητικά περιβάλλοντα με συνεχή έκθεση σε υγρασία και εξωτερικές συνθήκες. Διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra>80, ενεργειακή κλάση G και SMD LED chip τεχνολογίας. Λειτουργεί με τάση 12V AC/DC, έχει διάρκεια ζωής 30.000 ώρες και συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση. Ανήκει στην οικογένεια υποβρύχιων φωτιστικών AQUET και προσφέρει αξιόπιστη και ενεργειακά αποδοτική λύση φωτισμού.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | AQUET |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK10 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |


















